KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956341
nr 1395 6341
Bennet Edh
(1944-2020), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad, daterad -82. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 25x27 cm
Bennet Edh, svensk bildkonstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:39:57
3/5 11:10:28